Ender Baklavacısı 1947

Kurulduğumuz 1947 yılından başlayan hikâyemiz, siz değerli müşterilerimizden gelen övgüler ve başarılarla dolu. Hizmet Kalitemizi en yüksek seviyeye çıkarmak, eşsiz lezzetleri sizlerle buluşturmak en önemli misyonumuz.
1947 yılında Bursa’nın ilk tatlıcısı olan Hacı Mecit’in yeğeni Necmettin Usluy tarafından kurulduk. Yıllarca titizlikle yürütülen tatlı imalatı ve satışı Necmettin Usluy’un emekliliği ile beraber kızı Nezahat Didinen’e geçti. Aranan bir marka olma yolunda hızla ilerlerken babamız Behzat Didinen ve biz kardeşler Serhat, Serdar ve Serkan Didinen elbirliği ile çalıştık. Sizlere daha yakın olabilmek olabilmek adına 1999 yılında Bademli, 2002 yılında Geçit, 2014 yılında Özlüce ve 2016 yılında Nilüfer Kristal Park şubelerimizi hizmete açtık.
Üretim koşullarımızın hijyenik oluşu ve kullandığımız malzemelerin kalitesinin en üst seviyede olması ve ürün yelpazemizin genişliği 70 yıldan bu yana tercih edilmemizin en önemli sebebi olmuştur.
Hizmet kalitemiz uluslararası standartlara uygun, sağlıklı ve güvenilir olduğunu belgelendiren ISO 9001, ISO 18001 VE ISO 22000; çevreye duyarlı olduğunu kanıtlayan ISO 14001 belgelerini almaya hak kazandık. Ayrıca Helal Gıda Sertifikası ve ürünlerimizin iç ve dış kirliliğe maruz kalmasını önleyen uygulamalarımızla GMP sertifikasını da kalite belgelerimiz arasına ekledik.
Sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımızla, evlere servis firmalara toptan ve franchising politikalarımızla Türkiye’de sektörümüzün ilk on firması arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz.

Öne Çıkan Lezzetler: Gıda sektöründe hizmet veren firmamız tatlı ve baklava konusunda uzmanlaşmış olup bu sektörde adını altın harflerle yazdırmış işletmelerden biridir.

İletişim:
info@enderbaklava.com.tr

Bunlara da gözatın