Minik Başkan’dan tiyatro talimatı

0
497

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle makamını 4. sınıf öğrencisi Elif Ceyda Çolak’a devretti. Başkan Altepe’den yetkiyi alan Minik Başkan Elif Ceyda Çolak, bürokratlara verdiği talimatla okudukları okulun yanındaki boş arsaya amfi tiyatro yapılmasını istedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ‘çocuk bayramı nedeniyle temsili olarak’ başkanlığı Mustafa Dörtçelik İlkokulu’nda okuyan 4-D öğrencisi Elif Ceyda Çolak’a devretti. Heykel’deki tarihi başkanlık binasında gerçekleşen devirde, Okul Müdürü Harun Kızık ile öğretmenler de hazır bulundu.

Başkan Altepe, devirden sonra Minik Başkan Elif Ceyda Çolak’tan emirlerini iletmesini istedi. Yetkiyi alan minik başkan, ilk olarak Mustafa Dörtçelik İlkokulu’nun yanında bulunan boş arsaya amfi tiyatro yapılmasını ve eğlence alanlarının çoğaltılmasını istedi.

Başkan Altepe, temsili devrin ardından Minik Başkan Elif Ceyda Çolak ve okul öğrencilerine çeşitli hediyeler takdim etti. Başkan Altepe, minik öğrencilere birer de bisiklet hediye etti.

CEVAP VER