Edis şarkılarını Cumhuriyet Şöleni’nde söyledi

0
1200

Cumhuriyetin 94. kuruluş yıldönümü, Osmangazi Belediyesi’nin 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlediği şölenle kutlandı. Meydanı dolduran binlerce vatandaş, şarkıcı Edis Görgülü’nün verdiği konserle eğlenerek, “Cumhuriyet” coşkusunu yaşadı. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar Edis Görgülü’ye Bursaspor atkısı taktı.
Cumhuriyet Şöleni’ne binlerce vatandaş katıldı. Kutlama alanına gelen vatandaşlara Türk Bayrakları dağıtılırken, konsere özellikle gençler büyük ilgi gösterdi.
Vatandaşların Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Cumhuriyetimiz 94 yaşında. Sizlerle birlikte inşallah nice 94 yıllara. Özellikle gençlere güveniyoruz. Cumhuriyet kolay kurulmadı. Atalarımız bu ülke için bu bayrak için savaştı. Şehit oldular, gazi oldular. Bizler bu akşam burada eğleniyoruz ama tarihimizi de asla unutmayacağız. Cumhuriyet ilelebet yaşayacaktır” dedi.
Bursaspor’un Antalyaspor karşısında aldığı 4-0’lık galibiyete de değinen Başkan Dündar, “Bursaspor yeniden ayağa kalkıyor. İnşallah şampiyonluğu tekrar yaşayacaktır” diyerek şarkıcı Edis’e Bursaspor atkısı ve çiçek takdim etti.

LEAVE A REPLY