Color Sky 5K Bursa Renkli Koşusu 4 Ekim’de

0
2856

Dünyayı kasıp kavuran en çılgın, en eğlenceli ve en renkli 5 km koşusu Bursa’da…

Renkli Koşu 4 Ekim’de Soğanlı Botanik Parkı’nda, yapılacak.

Amerika’da başlayıp tüm dünyaya yayılan 5 km Renkli Koşusu şimdi Türkiye’de… Color Sky 5K ile stresinizi bir kenara atacak, hayatınıza renk katacak, daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşayacaksınız!

Türkiye’de ilk kez!

Etkinlikte çekilen tüm profesyonel fotoğraflara ücretsiz ulaşabileceksiniz!

Her yaştan, her bedenden insanın ister koşarak, ister yürüyerek ama mutlaka çok eğlenerek tamamlayacağı Renkli Koşu bir yarış değil, bir koşu festivalidir.  Bu etkinlik davetine aileniz ve arkadaşlarınızla beraber katılabilir ve bu sıradışı deneyimi birlikte yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle unutamayacağınız bir pazar günü geçirmeye hazır mısınız?

Koşu parkurunu görmek için lütfen tıklayınız

Renkli Koşu nedir?
Her bir kilometrede kurulu renk istasyonlarımıza ulaştığınızda, ekibimiz ve gönüllüler tarafından, farklı Color Sky renkleriyle dizayn edilen renkli toz yağmuruna tutulacaksınız. Bitiş alanına vardığınızda Color Sky renklerine bürünmüş olacaksınız.

Renkli toz nedir?
Tüm dünyada renkli koşularda kullanılan toz, gıda boyasıyla renklendirilen %100 mısır nişastasıdır. Renkli toz izleri bir yıkamadan sonra büyük oranda çıkar ancak bazı katılımcılarda renklerin çıkması daha uzun sürebilir. Renklerin daha kolay çıkması için özellikle güneş kremi ve saç kremi kullanınız. Diğer tavsiyeler burada.

Koşu Paketi
Koşucu numarası, Color Sky T-Shirt, geçici dövme, renkli toz ve koşucu bilekliğinden oluşan koşu paketinizi 3 Ekim 2015 Cumartesi günü etkinlik alanında saat 12:00 – 18:00 arasında alabilirsiniz. Şehir dışından gelecek koşucular koşu paketlerini etkinlik günü 08:00 – 11:00 saatleri arasında alabilirler. Saat 11:00’dan sonra koşu paketi verilemeyecektir. DJ eşliğinde müzik saat 11:00’da başlayacaktır.

Sosyal Sorumluluk
Color Sky 5K Renkli Koşusu Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği’ni destekliyor.

Biletli bir ebeveyn ile katılan 10 yaşından küçük çocuklar ücretsizdir. Çocukların güvenlik açısından ayırt edilebilmesi için onlara T-Shirt verilmeyecektir. Çocuklara koşucu numarası, bileklik ve dövme koşu alanında verilecektir.

LEAVE A REPLY